Biuletyn Informacji Publicznej
BIP ASI
    Sprawy-obieg dok. 
    Aktualności 
    Akty prawne 
    Wnioski i formularze 
    Pomocnik 
    Nasi Partnerzy 
    Oferta 
    Wersja demonstracyjna 
    BIP w 2004 roku 
    Funkcjonalność Obiegu Dokumentów 
    Wiadomości 
    Załóż nowe konto e-mail 
    Nasze strony www funkcjonujące  
    Nasze strony BIP 
    Projekty stron do wykorzystania 
    zdjęcia 
  wyszukiwarka
  statystyka
  redakcja Biuletynu
  pomoc
liczba odwiedzin
nasze strony www funkcjonujące : 24454
strona główna: 218399
    strona główna / nasze strony www funkcjonujące  
   Nasze strony www funkcjonujące
 
  

  

Kassbohrer

Strona komercyjna oddająca wyglądem charakter prowadzonej działalności. W menu strony wykorzystano rozwijane do dołu podfoldery. Strona dynamiczna, elementy grafiki i treści pobierane z bazy danych. Treść strony aktualizowana samodzielnie przez klienta z wykorzystaniem przeglądarki internetowej oraz panelu administracyjnego asi internet portal.


 Gmina Koprzywnica

W projekcie wykorzystano nocną panoramę miasta Koprzywnica, zaniechano zamieszczenia tzw. elemetów owocowo warzywnych typowych dla tego regionu. Strona w założeniu miała funkcjonować jako statyczna ale rozwijająca się infrastruktura miasta i gminy stworzy konieczność wykorzystania opracowanych innych możliwości tej strony. 

   

                                                 
Gmina Pokrzywnica

Strona ta swym wyglądem oddaje nizinny charakter regionu mazowsza.
Przewidujemy w najbliższym czasie uruchomienie serwisów językowych dla tej strony.                                                 
Miasto Raciąż

Projekt graficzny strony oddaje długi rys historyczny miasta.
Patrzymy na perspektywę tego co już istnieje XI wieków.
Strona zamówiona w wersji statycznej. Dynamiczna jej forma wykonania pozwoli zlecenodawcy na nabywanie dodatkowych usług dla potrzeb aktualizacji i modernizacji.  


 Gmina Serokomla
Gmina ta posiada unikalny, lekki herb. Praca grafika polegała na skomponowaniu oprawy dla tego herbu. Strona w zamówieniu miała funkcjonować jako statyczna, jednak wykonana została w formie dynamicznej na wyłączne ryzyko wykonawcy. Gmina posiada możliwość wykupienia dalszych praw do zarządzania zdalnego funkcjonalnością strony i treścią.

 Gmina Siemiątkowo

Strona statyczna. Aktualizacja może odbywać się poprzez serwer ftp z koniecznością posiadania podstawowej wiedzy z zakresu html.
    Swisspolhand Sp. z o.o.
Kancelaria Księgowa prowadzi aktualizację strony samodzielnie poprzez przeglądarkę internetową, panel administratorski Asi Intranet Portal. Logowanie poprzez unikalny login i hasło użytkownika.Potencjalni klienci tej firmy przeglądający tę stronę mają możliwość wypełnienia formularza z zapytaniem o cenę usługi. Dla stałych klientów uruchomiony jest zdalny dostęp do kont księgowych i zasobów.

       

Gmina Zduny
W projekcie graficznym nawiązano do elementów ludowych ze względu na usytuowanie gminy Zduny w regionie łowickim. W menu strony wykorzystano lewostronnie rozwijane podfoldery ze zmienną kolorystyką. Strona dynamiczna, elementy grafiki i treści pobierane z bazy danych. Treść strony aktualizowana samodzielnie przez gminę z wykorzystaniem przeglądarki internetowej, panelu administracyjnego CMS oraz przydzielonego loginu i hasła. Raz wprowadzona informacja może być wykorzystywana w wielu serwisach t.j. www, bip, wersje językowe.


 

Redaktor: Małgorzata Jabłońska

  ostatnia modyfikacja: 23 Styczeń 2004 - 15:50
  COPYRIGHT @ ASI Sp. z o.o. 2003 strona główna